NFT ها یکی از انواع دارایی های محبوب طرفداران رمز ارزها هستند.

یک عکس در اینترنت به راحتی سرقت می شود و حتی ثابت کردن مالکیت واقعیب آن به مراتب می تواند سخت تر باشد. یکی از دلایل عمده سرقت آثار الکترونیکی عدم امکان پیگیری آن توسط مالکان واقعی آنهاست.

اگر شما هنرمند هستند، طراح، کاریکاتوریست، موسیقیداران، عکاسی، دکوراتور یا طراح صنعتی، میتوانید عکس ها، ایده ها و آثار خود را در بلاکچین ثبت کنید و مالک واقعی آثار خود باشید.

همنین میتوانید آثار خود را از طریق بلاکچین به فروش برسانید و مالکیت مادی و معنوی آنرا به شخص دیگری انتقال دهید.

حتی اگر دوست دارید تابلو عکاسی شده یا نقاشی شده خود را در خانه آویزان کنید ومالک واقعی ارزش مادی و معنوی آن باشید، راه حل ثبت آن در بلاکچین است.

ممکن است شما امروز شخصیتی را چه بصورت فیزیکی یا بصورت دیجیتال خلق کنید و پیج اینستاگرامی یا وبلاگ خودتان منتشر کنید، اگرآنرا بصورت ان اف تی به ثبت برسانید، کابران یا شرکت ها می توانند با خرید ان اف تی هم مالک آن شوند و هم اینکه در آنرا در کاتالوگ ها، انیمیشن ها یا تبلیغات خودشان استفاده کنند، در ضمن به مرور زمان و در اثر تبلیغات تصویر ارزش بیشتری هم پیدا می کند.

اثر ثبت شده در بلاکچین در کیف پول های الکترونیکی ثبت میگردند و قابل خرید و فروش بین اقراد هستند، همچنین آنها را میتوانید در صرافی ها به فروش برسانید.

بلاکچین ترون به دلیل تکنولوژی پیشرفته یکی از ارزانترین بلاکچین ها میباشد. هزینه انتقال بین کیف پول و صرافی کمتراز یک دلار خواهد بود.

این امر زمانی ارزش پیدا می کند که شما بخواهید ان اف تی ها را بین چند کیف پول جابجا کنید یا آنرا به صرافی انتقال داده و یا از صرافی به کیف پوا خود انتقال دهید.

مثلا هزینه انتقال ان اف تی ها اتریوم حداقل 30 دلار است که در چند انتقال ممکن است به اندازه قیمت ان اف تی هزینه پرداخت کنید.

می توانند مالکیت آن را بدست بیاورند

اگر ان اف تی شما شامل کاغذ نقاشی شده یا بوم نقاشی باشد، پس از خرید ان اف تی میتوانید درخواست ارسال پستی آنرا به نشانی خود بدهید.

هزینه ارسال آن به عهده خریدار ان اف تی است، همچنین میتوانید آنرا نزد ما به امانت نگهداری کنید تا در صورت درخواست فروش ان اف تی در سایت مجبور به ارسال مجدد آن نشوید.