متاورس سین سیتی مافیا از پیشنهاد اولیه بازی در بایننس ان اف تی رونمایی کرد

[سنگاپور] 6 دسامبر 2021 – بازی بلاک چین برای کسب درآمد SYN CITY متاورس مافیایی Binance خود را از طریق پیشنهاد اولیه بازی Binance (IGO) در 9 دسامبر، ساعت 4 بعد از ظهر UTC راه اندازی خواهد کرد. به عنوان بخشی از این راه‌اندازی، تیم SYN CITY فهرستی از NFT‌های نسخه محدود و سایر دارایی‌های درون‌بازی را که به‌طور اختصاصی برای Binance طراحی شده‌اند، ارائه می‌کند.

مفهوم پیشنهادات اولیه بازی (IGO) در ماه‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. همه IGO ها انحصاری بایننس هستند، جایی که بازی های بلاک چین سطح بالا مجموعه های NFT خود را روی پلتفرم Binance NFT قرار می دهند. این مجموعه ها ممکن است از طریق حراج، فروش با قیمت ثابت، جعبه های رمز و راز و موارد دیگر فهرست شوند. Binance به توسعه دهندگان بازی اجازه می دهد تا چندین دور IGO را برای بازی های آینده خود نصب کنند. این به سازندگان کمک می کند تا دارایی های نامحدود را در هر دور از طریق ساختارهای قیمت گذاری انعطاف پذیر ارائه دهند.

IGOها محدود به بازی هستند، بنابراین تمام محتوای حذف شده در پلتفرم Binance NFT باید فقط دارایی های درون بازی باشد. اینها ممکن است شامل دارایی‌هایی مانند امتیازات تجربه، پاس‌های دسترسی، سلاح‌های افسانه‌ای، پوسته‌ها و آیتم‌های انحصاری درون بازی برای جامعه بایننس باشد.

SYN CITY، یک بازی رایگان برای بازی که توسط رئیس سابق تجارت ترون، روی لیو، تأسیس شد، اولین بازی سندیکا و بلاک چین با مضمون مافیایی در نوع خود است. “متافور مافیایی” پیشنهادی یک سیستم حکومتی منحصر به فرد به نام Mafia-as-a-DAO (MaaD) را معرفی خواهد کرد. MaaD به هر بازیکنی انگیزه می دهد و به آنها اجازه می دهد به سندیکاهای خود بپیوندند یا ایجاد کنند. توسعه دهندگان SYN CITY از کهنه سربازان بازی های دیزنی، یوبی سافت، روبلکس، EA و گیم لافت هستند.

SYN CITY با رویکرد خود به عنوان یک بازی کاملا رایگان برای بازی و بازی برای کسب درآمد، تاریخی و منحصر به فرد است. بنابراین، SYN CITY حمایت چندین سرمایه گذار برجسته و شرکت های VC را دریافت کرده است. چند روز قبل از راه‌اندازی پیدایش SYN CITY، جاستین کان، یکی از بنیان‌گذاران Twitch و Goat Capital رابین چان، یک دور بودجه ۸ میلیون دلاری را با حمایت مالی اضافی از گروه Spartan، Hack VC، A&T Capital، Animoca Brands و غیره رهبری کردند.

درباره SYN CITY

SYN CITY اولین بازی «مافیا متاورس» در نوع خود است که برای بلاک چین ساخته شده است. SYN CITY که توسط تیمی از توسعه دهندگان بازی با تجربه ساخته شده است، گیم پلی به سبک مافیایی و سندیکا را به صورت زنجیره ای ارائه می کند و در عین حال یک ویژگی منحصر به فرد حاکمیت درون بازی به نام Mafia-as-a-DAO (MaaD) را معرفی می کند. توکن اصلی این پلتفرم، SYN، به بازیکنان امکان دسترسی به چندین فرصت درآمد مانند رویدادها و جوایز حاکمیتی را می‌دهد. گیمرها می‌توانند در رویدادهای روزانه، از جمله مسابقات PvP، PvE، و مسابقات مبتنی بر Syndicate مانند مسابقات زنجیره‌ای متقابل شرکت کنند.

منبع کوین تلگراف

Leave a Reply