بیت تورنت، ترون و زنجیره هوشمند بایننس با هم ادغام می شوند

BitTorrent و TRON: زنجیره هوشمند Binance را ادغام می کند

زنجیره بیت تورنت، جدیدترین پروتکل همکاری متقابل زنجیره ای ناهمگن، و TRON یک پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین، زنجیره هوشمند Binance را به عنوان یکی از زنجیره های عمومی اصلی در اکوسیستم زنجیره بیت تورنت ادغام می کند.

آخرین خبر

جزئیات را ببینید👇https://t.co/V6RAbbJL1o

— زنجیره هوشمند بایننس (@BinanceChain) 4 نوامبر 2021

ادغام بین BitTorrent Chain و BSC به کاربران این امکان را می دهد که مستقیماً دارایی های اصلی را بین TRON و بایننس هوشمند منتقل کنند. انتقال دارایی های جریان اصلی بین دو بلاک چین در یک رویکرد غیرمتمرکز بدون ارائه هیچ گونه محدودیتی از طریق زنجیره بیت تورنت انجام می شود.

زنجیره بیت تورنت همچنین یکی از ابزارهایی است که گردش و تبادل دارایی های زنجیره ای را برای کاربران اکوسیستم BSC و BTTC تسهیل می کند.

گفته می‌شود که TRON در آینده بلاک‌چین‌های DeFi، NFT، Dapps و دیگر بلاک‌چین‌ها را به لایه ۲ و راه‌حل‌های زنجیره‌ای متقابل منتقل می‌کند تا به هدف خود برای یک زنجیره کاملاً متصل دست یابند.

TRON چیست؟

TRON یک پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین است که توسط جاستین سان تأسیس شده است. هدف TRON ایجاد یک سیستم سرگرمی محتوای دیجیتال جهانی رایگان با فناوری ذخیره سازی توزیع شده است و امکان اشتراک گذاری آسان و مقرون به صرفه محتوای دیجیتال را فراهم می کند.

🎉مجموع حساب ها در شبکه #TRON از 60 میلیون گذشت!

🚀#TRON با داشتن بیش از 60 میلیون حساب و 2.5 میلیارد تراکنش، سریع ترین رشد زنجیره عمومی در جهان است که هر روز حساب های جدید روزانه مستمر دارد.

🥰 با تشکر از همه پشتیبانی های #TRONICS pic.twitter.com/WxlAyQQ4En

— بنیاد TRON (@Tronfoundation) 3 نوامبر 2021

TRON به ایجاد زیرساخت برای یک اینترنت واقعاً غیرمتمرکز اختصاص داده شده است و آنها پشتیبانی بلاک چین را به زمینه های مختلف مانند DeFi، NFT و GameFi اضافه کرده اند.

BITTORRENT CHAIN ​​چیست؟

BitTorrent Chain جدیدترین پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای ناهمگن است که از زنجیره های جانبی برای مقیاس بندی قراردادهای هوشمند استفاده می کند.

🌉#BitTorrent Chain، اولین پروتکل قابلیت همکاری متقابل ناهمگن مقیاس پذیر، رسما راه اندازی شد!

🔥Testnet اکنون در حال اجرا است: https://t.co/zNWidMLnTw

🥳@BitTorrent و @Tronfoundation از توسعه دهندگان و جوامع به عنوان گره های #BTTC استقبال می کنند! pic.twitter.com/luhbQr24S8

— BitTorrent Inc. (@BitTorrent) 30 اکتبر 2021

BTTC تبادل ارزش قابل اعتماد بین زنجیره های ناهمگن را از طریق قابلیت همکاری دارایی بین اتریوم، TRON و BSC فراهم می کند.

ادغام BSC در زنجیره بیت تورنت شروعی برای تطبیق بلاک چین های عمومی بیشتر با راه حل مقیاس پذیری زنجیره ای برای کاربرانشان خواهد بود و ما انتظار داریم به زودی شاهد پیوستن بلاک چین های بزرگ و نوظهور بیشتری به اکوسیستم BTTC باشیم.

Leave a Reply