AVAX، ENJ و EGLDبالاترین رکوردهای پشت سر هم نشان می‌دهد که فصل دوم آلتکوین ها در راه است

پس از بازگشت نوسانات برای تکان دادن قیمت بیت کوین (BTC) و کاهش دارایی دیجیتال به پایین ترین سطحی که از اواسط اکتبر مشاهده نشده بود، هفته ای در بازار ارزهای دیجیتال یک ترن هوایی بود.

همانطور که بارها در گذشته اتفاق افتاده است، کاهش قیمت بیت کوین با چرخش به آلت کوین ها همراه شد و شاخص Altseason از Cointelegraph Markets Pro نشان می دهد که شرایط فعلی بازار مشابه شرایط گذشته است که آلت کوین ها عملکرد بهتری از بیت کوین داشتند.

در اینجا نگاهی داریم به چند آلتکوین که در چند هفته گذشته سودهای ثابتی داشته اند.

اکوسیستم DeFi Avalanche منفجر می شود

(AVAX) یک پروتکل بلاک چین لایه-یک است که در طول سال 2021 با رشد اکوسیستم های مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن غیرقابل تعویض (NFT) آن محبوبیت پیدا کرده است که تا حدی به دلیل ماهیت کم هزینه پروتکل است. جذب کاربران و نقدینگی از اتریوم.

داده های VORTECS™ از Cointelegraph Markets Pro شروع به شناسایی چشم انداز صعودی برای AVAX در 5 نوامبر، قبل از افزایش اخیر قیمت کردند.

امتیاز VORTECS™، انحصاری Cointelegraph، یک مقایسه الگوریتمی از شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده از جمله احساسات بازار، حجم معاملات، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر به دست آمده است.

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، امتیاز VORTECS™ برای AVAX در 5 نوامبر شروع به افزایش کرد و به بالاترین سطح 83 رسید، درست زمانی که قیمت AVAX شروع به افزایش 54.76٪ طی دو هفته آینده کرد.

قیمت AVAX در شرایطی است که اکوسیستم DeFi در Avalanche شاهد افزایش ارزش کل قفل شده آن در شبکه به بالاترین حد خود بود و این هفته بایننس ایالات متحده اعلام کرد که قصد دارد این توکن را فهرست کند.

هدف انجین یک اسلات چتربازی پولکادوت است

Enjin (ENJ) پروتکلی است که بر روی شبکه اتریوم (ETH) عمل می‌کند و بر ایجاد محصولات بازی مبتنی بر بلاک چین و توکن‌های غیرقابل تعویض تمرکز دارد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که از زمان رسیدن به پایین‌ترین سطح 1.19 دلار در 29 سپتامبر، قیمت ENJ با 213.5 درصد افزایش به 3.74 دلار در روز 19 نوامبر رسیده است زیرا حجم معاملات 24 ساعته آن 92 درصد افزایش یافته است. 1.57 میلیارد دلار

قدرت فزاینده ENJ در ماه نوامبر در حالی رخ می دهد که اکوسیستم انجین قصد دارد از طریق مزایده قرضه جمعی برای پروژه متاورس زنجیره ای خود یعنی افینیتی، جایگاهی را به عنوان پاراچین پولکادوت تضمین کند.

الروند یک برنامه تشویقی نقدینگی 1.29 میلیارد دلاری را اعلام کرد

الروند یک پروتکل بلاک چین است که هدف آن تبدیل شدن به اکوسیستم فناوری برای «اینترنت جدید» است و از فناوری اشتراک گذاری استفاده می کند تا شبکه خود را قادر می سازد تا 15000 تراکنش در ثانیه (TPS) را با میانگین هزینه تراکنش 0.001 دلار پردازش کند.

داده های VORTECS™ از Cointelegraph Markets Pro شروع به شناسایی چشم انداز صعودی برای EGLD در 12 نوامبر، قبل از افزایش اخیر قیمت کردند.

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود، امتیاز VORTECS™ برای EGLD در 12 نوامبر شروع به افزایش کرد و به بالاترین سطح 76 رسید، حدود 108 ساعت قبل از اینکه قیمت EGLD شروع به افزایش 30.27 درصدی طی سه روز آینده کند.

شتاب ایجاد EGLD زمانی اتفاق می افتد که پروتکل های مبادله غیرمتمرکز Maiar (DEX) در کنار یک برنامه تشویقی نقدینگی 1.29 میلیارد دلاری که برای کمک به جذب کاربران و نقدینگی به اکوسیستم DeFi آن طراحی شده است، رسماً راه اندازی شد.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر به 2.59 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 42.2 درصد است.

منبع کوین تلگراف

Leave a Reply