بازی های جدید بر پایه ان اف تی مفهوم های تازه ای خلق می کنند

NFT های جدیدی در دنیای بازی هستند و آن را به یک دنیای کاملاً متفاوت تبدیل می کنند.

از آنجایی که بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) به رشد خود ادامه می دهد، چندین شرکت بازی در حال ایجاد جهان های مجازی در یک متاورس هستند که در آن می توان همان NFT ها را در یک سناریوی کاملاً جدید معامله کرد.

این مفهوم جدید دنیای بازی های مجازی را طوفانی کرده است و پروژه هایی برای آزمایش این مفهوم دائما در حال ظهور هستند. به نظر می رسد که اشتهای زیادی برای متاورس و بازار NFT وجود دارد.

Project Nebula، یک بازی علمی تخیلی آنلاین چند نفره عظیم (MMO)، ژانر استراتژی 4X را وارد بازی های بلاک چین می کند. بازیکنان از دارایی های مختلف NFT (سفینه های فضایی، سیارات و موارد دیگر) برای پیشبرد امپراتوری های بین ستاره ای خود و تسلط بر کهکشان جدید استفاده می کنند.

کهکشان های جدید

Project Nebula در حال حاضر مرحله پیش فروش را پشت سر گذاشته و در ژوئیه 2021 راه اندازی شد. از آن زمان، NFT های پروژه به سرعت تمام شده اند و صدها بازیکن روزانه در حال تعامل و رقابت با یکدیگر در کهکشان جدید برای کشف جهان های جدید NFT هستند. زمین ها، اقلام و حتی کشتی ها.

Project Nebula به زودی ناوگان جدیدی از سفینه های فضایی NFT (از اتحادیه استعمار Terran) را در بازی منتشر می کند و موج جدیدی از کاوشگران را وارد می کند. نیمی از این ناوگان جدید از طریق پیش فروش در 30 نوامبر 2021 در دسترس خواهد بود. نیمی دیگر با انجام ماموریت های مختلف درون بازی قابل مطالبه در داخل بازی خواهند بود.

با وجود اینکه زمین های زیادی قبلاً پوشش داده شده است، پروژه سحابی هنوز در مراحل اولیه خود است. پیوستن زودتر می تواند سودمند باشد زیرا علاقه همچنان در حال رشد است.

بازار NFT درون بازی یک مرکز فعال با حجم معاملاتی نزدیک به 2 میلیون دلار در عرض چند ماه پس از عرضه بازی است.

سفینه فضایی پاداش

این پلتفرم میزبان بسیاری از جنبه های بازی برای کسب درآمد است. علاوه بر کشف و ادعای سیارات NFT در بازی، بازیکنان می‌توانند در هنگام کشف سیاره‌های کلاس‌های افسانه‌ای و کمیاب‌تر، پاداش اکتشاف سنگینی نیز کسب کنند. بازیکنان می توانند آنها را به حراج عمومی بفرستند و 25٪ از درآمد را به جیب بزنند. بالاترین جایزه Discovery تا امروز بیش از 2000 دلار بوده است که این پروژه تنها سه ماه پیش راه اندازی شده است.

در حال حاضر یک مسابقه Zone-Control در حال انجام است که در آن بازیکنان برای ادعای مالکیت Land NFT در مناطق ابتدایی Galaxy با هم رقابت می کنند. این به آنها امکان می دهد تا به زودی ساختارهای مختلف خود را در بازی زمانی که Crafting Expansion راه اندازی می شود، در بازی مستقر کنند.

منبع کوین تلگراف

Leave a Reply