استرالیا از اقدامات پیشرو در زمینه کریپتو کارنسی حمایت می کند

دولت استرالیا از 6 اصلاحات پیشرو در حوزه رمزنگاری در جهان استقبال می کند

جاش فریدنبرگ، خزانه‌دار، گفت: «آنچه واضح است این است که اگر ما از این پیشرفت‌ها استقبال کنیم، استرالیا فرصت بزرگی برای سرمایه‌گذاری بر روی همگرایی بین مالی و فناوری دارد.

دولت استرالیا به طور جدی در حال بررسی راه اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است و از چندین پیشنهاد نظارتی آینده نگر به عنوان بخشی از «طرح اصلاح پرداخت ها و رمزارزها» حمایت کرده است.

جاش فریدنبرگ، خزانه‌دار، می‌گوید این اصلاحات «استرالیا را محکم در میان تعداد انگشت شماری از کشورهای پیشرو در جهان قرار خواهد داد».

گفته می‌شود که طرح اصلاحی بزرگترین تغییر سیستم پرداخت استرالیا از دهه 1990 است، با بخشی از زمینه‌های مرتبط با رمزنگاری که توسط پیشنهادهای نوآورانه ارائه شده توسط کمیته سنای استرالیا در ماه سپتامبر تنظیم شده است.

بر اساس بررسی مالی استرالیا، دولت از شش اصلاحات از 9 اصلاحات پیشنهادی کمیته سنا، از جمله رژیم مجوز برای مبادلات رمزنگاری، قوانین حاکم بر سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز و یک رژیم دسترسی مشترک برای پلتفرم‌های پرداخت جدید، موافق است.

دو پیشنهاد مربوط به انطباق مالیاتی و مالی برای بررسی به ارگان‌های دولتی مربوطه ارجاع شده است، در حالی که دولت پیشنهاد دیگری مربوط به تخفیف‌های مالیاتی استخراج بیت‌کوین را رد کرده است.

جاش فریدنبرگ، خزانه‌دار و معاون رهبر حزب لیبرال، در یک سخنرانی امروز در اتاق بازرگانی استرالیا و اسرائیل (AICC) برنامه‌های دولت را برای مقررات، مالیات و CBDCهای کریپتو تشریح کرد.

او گفت: «آنچه واضح است این است که اگر ما از این پیشرفت‌ها استقبال کنیم، استرالیا فرصت بزرگی برای سرمایه‌گذاری بر روی همگرایی بین مالی و فناوری خواهد داشت.

منبع کوین تلگراف

Leave a Reply